Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19 ozl
Aiton Caldwell SA

FCN Lite: darmowy VoIP w zamian za odbieranie rozmów

FCN (dawniej FreecoNet), popularna polska platforma VoIP, wprowadziła specjalną ofertę pozwalającą na całkowicie darmowe posiadanie konta z numerem telefonicznym, pod warunkiem odebrania na nim każdego miesiąca 50 minut rozmów

Oferta jest bardzo prosta: jeżeli użytkownik w ciągu miesiąca odbierze 50 minut rozmów na swoim numerze stacjonarnym, to uniknie jakichkolwiek opłat stałych. Jeżeli nie zrealizuje tego celu, to zostanie obciążony symboliczną opłatą w wysokości 2,46 zł.

„Wprowadzenie FCN Lite do naszej oferty to odpowiedź na zmiany zachodzące na rynku telekomunikacyjnym, na którym od pewnego czasu są dostępne usługi pozwalające na komunikowanie się bez opłat. Każda z nich ma swoje zalety ale również i wady. FCN Lite daje szansę i możliwości np. osobom prowadzącym jednoosobowe działalności gospodarcze do posiadania numeru stacjonarnego (przydzielonego przez FCN lub przeniesionego) w swoim smartfonie czy komputerze, bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków na zakup innego urządzenia (telefonu stacjonarnego lub komórkowego). Użytkownicy FCN Lite mogą odbierać i wykonywać połączenia gdzie chcą i kiedy chcą, niezależnie od miejsca pobytu.” – komentuje Paweł Cacko, Dyrektor Sprzedaży Aiton Caldwell SA, właściciela marek FCN i Datera.

Poza brakiem opłat stałych, FCN Lite pozwala na korzystanie z dedykowanej aplikacji Telefon FCN działającej zarówno na systemie operacyjnym Android jak i iOS, a także wybór numeru stacjonarnego z dowolnej strefy numeracyjnej w kraju. W ramach oferty FCN Lite dostępne są także bardzo tanie rozmowy zagraniczne – już od 4 groszy za minutę do krajów UE.

Sprawdź stronę FCN Lite »