Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Aiton Caldwell, BizTech Konsulting i Microsoft zapraszają na bezpłatne seminarium o VoIP i CRM

Aiton Caldwell SA, lider hostowanych usług telekomunikacyjnych dla polskiego sektora MSP, wspólnie z BizTech Konsulting SA i Microsoft zapraszają przedsiębiorców na bezpłatne seminarium poruszające tematykę zastosowania technologii VoIP i CRM w świecie biznesu. Spotkanie odbędzie się w dniu 19 listopada w siedzibie Microsoft w Warszawie, a jego tematem przewodnim będzie zintegrowanie telefonii VoIP z rozwiązaniem Microsoft Dynamics CRM.

Na spotkaniu eksperci z Microsoft omówią funkcjonalności z obszaru sprzedaży i marketingu, wspierających pracę działu Call Center, telemarketingu lub działu sprzedaży w oparciu o Microsoft Dynamics CRM. Z kolei Aiton Caldwell zaprezentuje możliwości integracji VoIP z systemami CRM. Wykład poprze praktycznymi przykładami zastosowań opartych o dostępne narzędzia teleinformatyczne oraz swoje marki: FreecoNet i Vanberg Systems.

„Wspólnie z firmami BizTech Konsulting i Microsoft podejmiemy się zadania zaprezentowania naszym Gościom praktycznych zastosowań telefonii VoIP zintegrowanej z systemami CRM. Wskażemy miejsca, gdzie implementacja rozwiązań przyniesie im wymierne korzyści ekonomiczne oraz wizerunkowe. Liczę, iż przekażemy solidną porcję wiedzy z dziedziny efektywnego zastosowania technologii dla biznesu.”powiedział Jan Wyrwiński, Prezes Aiton Caldwell SA.

Do udziału w seminarium zaproszono ekspertów, dziennikarzy oraz przedsiębiorców, którzy szerokie spektrum swoich działań opierają na kontakcie telefonicznym. Uczestniczące w seminarium firmy, prowadząc wiele kampanii sprzedażowo-marketingowych przez telefon, chcą sprawnie zarządzać procesami sprzedaży, zwiększając tym samym ich efektywność, a przy tym obniżyć wysokie koszty obsługi telefonicznej klienta.

Na seminarium można zapisać się bezpłatnie poprzez stronę: http://www.biztech.pl.