Aiton Caldwell SA to już 14 lat historii rozwoju technologii telekomunikacyjnych.

„Działamy na konkurencyjnym rynku telefonii VoIP i systemów telekomunikacyjnych dla telemarketingu i biur. Projekty o innowacyjnym charakterze mają dla nas kluczowe znaczenie. Musimy stale rozwijać funkcjonalność naszego oprogramowania.”

– Rafał Pietrzak, CEO Aiton Caldwell SA

Od lat działamy na konkurencyjnym rynku ICT (information and communication technologies). Rozwój własnych technologii to dla nas priorytet.

Liczne nagrody i wyróżnienia, potwierdzają słuszność naszej strategii.

Historia

Nasza historia to 14 lat rozwoju własnych technologii teleinformatycznych.

Przeszliśmy długą drogę od ambitnego startupu oferującego telefonię VoIP FreecoNet dla użytkowników domowych, do firmy zatrudniającej prawie 50 specjalistów i dostarczającej zaawansowane systemy dla telemarketingu, call&contact center oraz międzynarodowych korporacji. To także ponad dekada bliskiej współpracy akademickiej z uczelniami wyższymi, nagród za innowacyjność i zarządzanie zasobami ludzkimi.

Przeczytaj więcej o naszej historii

Dekada ciężkiej pracy i ponad 20 różnych wyróżnień.

Dla nas dużo znaczą, gdyż nie tylko potwierdzają, że ciężka praca i innowacje się opłacają, ale motywują do tego, aby te wysiłki utrzymać.

Przeczytaj więcej o naszych nagrodach

Ikona-nagrody

Projekty-UE

Należymy do grona firm, które umieją korzystać na integracji rynków Polski i Unii Europejskiej.

Wiemy także, jak ważne są projekty o innowacyjnym charakterze. Do dzisiaj, wiele z naszych technologii powstało dzięki wsparciu projektów unijnych.

Przeczytaj więcej o naszych projektach unijnych