Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Aiton Caldwell Liderem Innowacji i Rozwoju w regionie pomorskim

Aiton Caldwell SA, lider hostowanych usług telekomunikacyjnych (SaaS) dla polskiego sektora MSP, kolejny rok z rzędu został wyróżniony w konkursie „Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju”. Kapituła konkursu doceniła zarówno ofertę produktową spółki, jak również innowacyjne podejście do zarządzania firmą. Powtórne zwycięstwo w kategorii „Innowacyjna firma” zezwala Aiton Caldwell SA na reprezentowanie regionu pomorskiego w ogólnokrajowym plebiscycie, którego wyniki zostaną ogłoszone w styczniu 2013 roku.

Ideą plebiscytu organizowanego przez Fundację Innowacji i Rozwoju jest wyróżnianie i wspieranie działań o charakterze innowacyjnym wśród firm, gmin i organizacji non profit. Fundacja promuje instytucje, które w istotny sposób wywierają wpływ na życie społeczne i gospodarcze w Polsce. Nominując laureatów kapituła konkursu oceniała poziom nowatorskich rozwiązań organizacyjnych, produktowych oraz procesowych.

„Przyznana nagroda cieszy nas równie mocno, jak wyróżnienia otrzymane w latach 2010 i 2011. Dla nas to wyraźny znak, iż zmierzamy w dobrym kierunku, dla naszych klientów – że korzystają ze sprawdzonych rozwiązań telekomunikacyjnych. Kojarzenie nas przez pryzmat nowoczesnych technologii jest zgodne z przyjętą strategią rozwoju.” powiedział Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu Aiton Caldwell SA.

Konkurs składa się z dwóch edycji – regionalnej (16 województw) oraz ogólnopolskiej. Końcowe wyniki konkursu zostaną ogłoszone pod koniec stycznia 2013 r.