Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Aiton Caldwell na konferencji „Cloud Computing – z biznesem w chmurze”

Aiton Caldwell SA objął patronat merytoryczny konferencji „Cloud Computing – z biznesem w chmurze”, która odbędzie się 28 lutego w Warszawie. To kolejna edycja konferencji, podczas której prowadzone będą dyskusje na temat wykorzystania usług w chmurze. W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel Aiton Caldwell SA wygłaszając swoją prelekcję.

Cloud computing to obecnie jeden z najważniejszych trendów wyznaczających kierunek rozwoju branży IT. Mimo to rozwiązania te nadal często budzą obawy wśród potencjalnych użytkowników. Dlatego też podczas konferencji eksperci z branży postarają się przybliżyć temat uczestnikom i pokazać, że jest to niewątpliwie ogromna szansa dla przedsiębiorców. Podczas wydarzenia zostanie poruszonych wiele zagadnień technicznych, prawnych oraz biznesowych związanych m.in. z bezpieczeństwem, ochroną danych osobowych i warunkami stosowania rozwiązań w chmurze.

Spółkę Aiton Caldwell SA na konferencji reprezentował będzie Paweł Gruszecki – Business Line Manager marki FreecoNet, który wygłosi prelekcję „Zachmurzona przyszłość – co zostanie w Twojej firmie?”. Podczas wystąpienia poruszone zostaną m.in. kwestie dotyczące rosnącej liczby osób zainteresowanych cloud computingiem oraz obaw, jakie stają przed przedstawicielami firm zanim doświadczą zalet tego rozwiązania. W prelekcji zaprezentowane zostaną również możliwości oraz narzędzia, jakie możemy lub wkrótce będziemy mogli przenieść „w chmurę”.

„Aiton Caldwell to spółka zatrudniająca osoby, które mimo swojego młodego wieku mają spore doświadczenie w branży IT. Takie inicjatywy, jak konferencja „Cloud computing – z biznesem w chmurze” pozwalają nam dzielić się tą wiedzą i zdobytym doświadczeniem, dlatego tak często angażujemy się w tego typu wydarzenia. Naszym celem jest pokazanie uczestnikom spotkania, że korzystając z nowoczesnych technologii mogą usprawnić funkcjonowanie swoich firm bez kosztownych inwestycji.”wskazuje Paweł Gruszecki, Business Line Manager FreecoNet, Aiton Caldwell SA.

Spotkanie odbędzie się 28 lutego w RadissonBlu Centrum Hotel w Warszawie. Kierowane jest ono głównie do dyrektorów i managerów ds. rozwoju biznesu, kierowników projektów, szefów działów IT i bezpieczeństwa. Wstęp na konferencję jest dla nich bezpłatny. Więcej informacji na stronie: http://www.multitrain.pl/home/kalendarium/cloud-computing-z-biznesem-w-chmurze.htm