Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Aiton Caldwell na Pomorskim Forum Przedsiębiorczości

Przedstawiciele Aiton Caldwell S.A., lidera hostowanych usług telekomunikacyjnych (SaaS) dla polskiego sektora MSP, jako eksperci wystąpią podczas VII Pomorskiego Forum Przedsiębiorczości. Wydarzenie odbędzie się 10 maja br. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

W ramach forum, na konferencji oraz w panelach dyskusyjnych wystąpią: Jan Wyrwiński, Prezes Aiton Caldwell oraz Michał Mysiak, Business Line Manager SMARTO, marki należącej do Aiton Caldwell.

Jan Wyrwiński, w zakresie bloku tematycznego DIALOG wygłosi wykład, w którym podzieli się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniem na temat korzyści, jakie niosą ze sobą działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu zainicjowane w Aiton Caldwell. Z kolei Michał Mysiak będzie uczestnikiem panelu dyskusyjnego realizowanego w ramach modułu KREATYWNOŚĆ, poruszającego zagadnienie „Sektora kreatywnego w województwie pomorskim”.

„Prowadząc firmę od kilku lat, nieustannie utwierdzam się w przekonaniu, że to dzięki chęciom, ambicjom i zaangażowaniu naszych pracowników, spółka stale się rozwija i wyznacza nowe cele. Kapitał ludzki jest ogromną siłą i należy do kluczowych wartości naszej firmy. W ramach przemówienia, postaram się zobrazować zainicjowane i z powodzeniem przyjęte w Aiton Caldwell praktyki w zakresie CSR, jak również przedstawię schemat działań opartych na otwartym dialogu z ludźmi, a także z otoczeniem zewnętrznych.”powiedział Jan Wyrwiński.

Tegoroczna edycja składać się będzie z czterech modułów. Dla przedsiębiorców poszukujących nowych rozwiązań w biznesie przygotowano blok INTERNET, związany m.in. z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi promocji w internecie, a także sesję KREATYWNOŚĆ poświęconą wszelkim niekonwencjonalnym pomysłom i twórczemu myśleniu. Moduł DIALOG opowie o wdrażaniu w przedsiębiorstwach zasad społecznej odpowiedzialności biznesu, natomiast w ramach panelu FINANSE, uczestnicy dowiedzą się o metodach zbierania funduszy i poszukiwania partnerów biznesowych.

Organizatorem VII Pomorskiego Forum Przedsiębiorczości jest Agencja Rozwoju Pomorza S.A.