Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Aiton Caldwell na Targach TECHNICON INNOWACJE 2012

Aiton Caldwell SA, lider hostowanych usług telekomunikacyjnych dla polskiego sektora MSP, będzie wystawcą na 8. Targach TECHNICON INNOWACJE 2012. Podczas spotkania spółka zaprezentuje swoje produkty: FreecoNet, Vanberg Systems i Smarto. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-26 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku.

Głównym założeniem działania spółki jest udostępnienie rozwiązań działających w oparciu o model SaaS (Software as a Service), dzięki czemu klienci mogą korzystać z nich z każdego miejsca, w którym mają dostęp do internetu.

Uczestnicy targów będą mieli okazje zapoznać się z produktami Aiton Caldwell. Każdy z nich dopasowany jest do innej grupy docelowej tak, by jak najlepiej spełnić oczekiwania i potrzeby użytkowników. Najdłużej obecna na rynku marka – FreecoNet, to platforma telekomunikacyjna dla klientów indywidualnych i małego biznesu. Oferuje darmowe rozmowy między użytkownikami, atrakcyjne stawki za połączenia zewnętrzne oraz bogaty zestaw usług dodanych m.in. Call Center, Wirtualny Faks, Wirtualna Centralka. Vanberg Systems to zaawansowany i kompleksowy system telekomunikacyjny dla firm z sektora MSP. To operator telekomunikacyjny, nowoczesne usługi centrali telefonicznej oraz zaawansowane urządzania usprawniające pracę w biurze. Najmłodsza marka – Smarto, to zintegrowany system teleinformatyczny przeznaczony szczególnie dla firm dopiero wchodzących na rynek (tzw. startupów). Produkt łączy w sobie usługi wspierające funkcjonowanie i zarządzanie biznesem. W jego skład wchodzi telefonia VoIP, usługi hostingowe, rozwiązania odpowiedzialne za bezpieczeństwo danych (backup, antywirus) oraz CRM on-line.

„Targi Technicon Innowacje 2012 to jedno z największych wydarzeń na Pomorzu, zbierające innowacyjne i perspektywiczne produkty w jednym miejscu. To znakomita okazja, by zaprezentować nasze marki fachowcom, ekspertom oraz szerokiemu gronu uczestników zainteresowanemu nowoczesną technologią. Liczymy, podobnie jak w roku ubiegłym, na pozytywny odzew z ich strony.”powiedział Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu Aiton Caldwell SA.

TECHNICON INNOWACJE to targi, podczas których poszukiwane i rozpowszechniane są innowacje w wielu dziedzinach, między innymi: automatyki, elektroenergetyki, elektroniki, informatyki i telekomunikacji, inżynierii morskiej, robotyki czy transportu. Co roku wyniki swoich prac przedstawiają zarówno doświadczone zespoły naukowo-badawcze i firmy innowacyjne jaki i młode talenty, prezentujące świeże pomysły, innowacyjne rozwiązania i prototypy produktów. Podczas tegorocznej edycji TECHNICON INNOWACJE swoją premierę będzie miało około 100 wynalazków.