Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

FreecoNet Tlenofon SA wśród najbardziej obiecujących firm roku 2011

Tegoroczne nagrody w branży telekomunikacyjnej zostały rozdane. Jedno z wyróżnień przypadło spółce FreecoNet Tlenofon SA.

FreecoNet Tlenofon SA, lider wśród dostawców telefonii internetowej, z szacowanym 40% udziałem w rynku VoIP, otrzymał statuetkę i wyróżnienie w kategorii „Najbardziej obiecująca firma roku 2011”. Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce podczas Wielkiej Gali XI Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów, która odbyła się 23 marca w Radisson BLU w Warszawie.

Gala jest najważniejszym wydarzeniem roku w branży komunikacyjnej, a jednocześnie spotkaniem elit wpisanym w kalendarz największych konferencji organizowanych w Polsce.

Sympozjum już od 11 lat stanowi platformę wymiany doświadczeń i dyskusji na temat rozwoju rynku telekomunikacyjnego i mediów. Zawsze towarzyszy mu gala, podczas której kapituła konkursu nagradza najlepszych – menedżera, firmę, a także produkty i usługi. Członkowie kapituły wyróżniają tych, którzy wydatnie przyczyniają się do rozwoju telekomunikacji. Plebiscyt popularyzuje najciekawsze rozwiązania IT i promuje polską myśl techniczną.