Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Innowacyjne rozwiązania Polycom KIRK w Vanberg Systems

Vanberg Systems – dostawca zintegrowanego rozwiązania telekomunikacyjnego, który zadebiutował na polskim rynku w ramach grupy Aiton Caldwell – nawiązał współpracę z C&C Partners Telecom, wyłącznym dystrybutorem telefonów i systemów Polycom KIRK w Polsce. 

W ramach współpracy Spółka C&C Partners Telecom dostarcza Vanberg Systems zaawansowane bezprzewodowe systemy telekomunikacyjne wraz z autorskimi rozwiązaniami z zakresu Polycom KIRK – systemem i urządzeniami technicznymi umożliwiającymi wdrożenie usługi telefonii bezprzewodowej w ramach rozwiązania Vanberg Systems. Ponadto Spółki prowadzą działania w obszarze projektowania rozwiązań z wykorzystaniem telefonii bezprzewodowej.

"Współpraca z C&C Partners Telecom to kolejny krok w budowaniu wysokiego poziomu jakości naszych usług, jak i przewagi konkurencyjnej. W ramach Programu Partnerskiego, jak również codziennej współpracy biznesowej, poszukujemy partnerów o bogatym doświadczeniu w branży telekomunikacyjnej wyróżniających się nienaganną opinią na rynku, wysoką jakością oferowanych usług, solidnością oraz prowadzeniem etycznych działań posprzedażowych. Spółka C&C Partners Telecom spełnia powyższe kryteria"powiedział Michał Pietrus, Kierownik Projektu Vanberg Systems, Aiton Caldwell SA.

C&C Partners Telecom to wiodący dostawca specjalistycznych systemów telekomunikacji, teleinformatyki i zabezpieczeń oraz wyłączny dystrybutor urządzeń Polycom KIRK na polskim rynku. Spółka należy do międzynarodowej grupy TKH specjalizującej się w rozwoju i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie informacji, telekomunikacji, elektrotechnicznego inżynieringu i produkcji przemysłowej.