Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Konkurs dla firm: Vanberg Systems przez rok za darmo

Vanberg Systems, dostawca zintegrowanych rozwiązań telekomunikacyjnych dla firm, ogłosił konkurs, w którym do wygrania jest roczny, darmowy abonament. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wypełnić krótki formularz oraz odpowiedzieć na jedno proste pytanie dotyczące produktu. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców z sektora MSP i potrwa przez dwa miesiące.

Vanberg Systems to pakiet zaawansowanych i innowacyjnych na polskim rynku rozwiązań, które pozwalają na stworzenie nowoczesnej infrastruktury telekomunikacyjnej w firmie, dającej warunki do stałego i nieskrępowanego rozwoju. W celu uzyskania rocznego, darmowego abonamentu wystarczą jedynie trzy proste kroki. Należy wypełnić formularz konkursowy na stronie vanbergsystems.nf.pl oraz pobrać ulotkę promocyjną. W drodze losowania zostanie wyłoniony jeden uczestnik, który na skrzynkę email otrzyma pytanie dotyczące treści ulotki, mające na celu weryfikację jego wiedzy o produkcie Vanberg Systems. Udzielenie prawidłowej odpowiedzi będzie równoznaczne ze zdobyciem nagrody głównej. Wśród pozostałych uczestników, w podobnej procedurze wyłonienia zwycięzcy, zostanie przyznany tablet Samsung P5100 Galaxy Tab 2.

„Konkurs Vanberg Systems jest jednym z elementów promocji naszych rozwiązań, skierowanym do firm z sektora MSP. Przedsiębiorcy otrzymają szansę na wygranie rocznego, darmowego abonamentu na Vanberg Systems, a przy okazji przyswoją wiedzę na temat zalet oferowanego przez nas systemu telekomunikacyjnego.” – powiedział Michał Mysiak, Business Line Manager Vanberg Systems, Aiton Caldwell SA.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie pod adresem http://vanbergsystems.nf.pl/regulamin.