Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Największa konferencja ekspertów branży telekomunikacyjnej. Zbliża się XIII PLNOG.

Niecały tydzień został do największego spotkania ekspertów branży telekomunikacyjnej w Polsce. W dniach 29-30 września, w krakowskim hotelu Galaxy, odbędzie się trzynasta już edycja konferencji PLNOG, organizowana przez Fundację Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA.

Na chwilę obecną udział w spotkaniu potwierdziło około 700 uczestników, reprezentujących największe europejskie i globalne marki telekomunikacyjne.

W konferencji, jako wystawca, będzie uczestniczyć między innymi polska firma Aiton Caldwell SA, właściciel marek produktowych FreecoNet oraz Datera, specjalizująca się w rozwiązaniach telekomunikacyjnych dla firm i operatorów.

Czym jest PLNOG?

Uczestnikami PLNOG-a, którego pierwsza edycja odbyła się w 2008 roku, są przedstawiciele firm dostarczających usługi internetowe, telekomunikacyjne, jak również reprezentanci dużych firm, organizacji i korporacji, które korzystają z ich usług. Bieżąca edycja konferencji potrwa dwa dni, a jej program wypełniony jest eksperckimi prezentacjami oraz studiami przypadku.

Aiton Caldwell na XIII PLNOG – eksperci w dziedzinie telekomunikacji 

Jednym z wystawców została funkcjonująca w branży ICT spółka Aiton Caldwell SA. Po sfinalizowanym w czerwcu procesie fuzji z Datera SA, konferencja PLNOG jest dla firmy świetną okazją do zaprezentowania na się na rynku pod wspólnym szyldem: Aiton Caldwell SA.

Na PLNOG-a jedziemy już trzeci raz, jednak po raz pierwszy jako Aiton Caldwell SA. W dwóch poprzednich edycjach uczestniczyliśmy jeszcze jako Datera SA. Konferencja PLNOG to dla nas świetna okazja do budowania relacji biznesowych. Co oczywiste, chcemy również promować nasze autorskie rozwiązania.mówi Paweł Cacko, Dyrektor Sprzedaży w Aiton Caldwell SA. 

Dzięki fuzji, Aiton Caldwell posiada w swoim portfolio produkty dedykowane praktycznie dla wszystkich segmentów rynkowych: od mikroprzedsiębiorstw po największe korporacje oraz rozwiązania klasy operatorskiej. 

Na trzynastego PLNOG-a jedziemy pod hasłem: „Eksperci w dziedzinie telekomunikacji”. Chętnie opowiemy o zaletach i przewagach rozwiązań Aiton Caldwell SA. Po połączeniu z Datera SA nasza oferta zaspokaja niemal wszystkie oczekiwania klientów w zakresie telekomunikacji. Posiadamy zarówno sprzętowe, jak i hostowane rozwiązania telekomunikacyjne (m.in. centrale telefoniczne IP PBX Call-eX oraz Call-eX Cloud). Tematów do rozmowy na pewno więc nie zabraknie – dodaje Paweł Cacko. 

Jako wystawca, Aiton Caldwell SA, we współpracy z organizatorem konferencji przygotował dla uczestników specjalny kod rabatowy na opłatę rejestracyjną. 

Kod uprawniający do 25% zniżki na opłatę rejestracyjną na XIII PLNOG:

  • aitoncaldwell_25