Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

SMARTO na III Targach eHandlu

SMARTO – dostawca nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych wspomagających komunikację i organizację pracy w firmie, znalazł się w gronie wystawców na III Targach eHandlu we Wrocławiu. Wydarzenie to jest znakomitą okazją dla wszystkich zainteresowanych e-commerce, aby poznać oraz przetestować rozwiązania i narzędzia oferowane przez dostawców. Targi nazywane są przez entuzjastów i ekspertów w branży – świętem polskiego e-commerce.

Tegoroczne targi eHandlu były energicznym, pełnym inspiracji spotkaniem. W ogromnej hali w formule „Open Space” wystawcy zaprezentowali najnowsze usługi i produkty, a na zwiedzających czekały niezliczona ilość zniżek, rabatów i darmowych dni testowych. W trakcie warsztatów zaproszeni goście wymienili się z uczestnikami swoim doświadczeniem i wiedzą. Zebranie tak wielu stron z branży e-commerce sprzyjało nawiązaniu cennych kontaktów biznesowych.

Targom eHandlu towarzyszyła Gala przyznania Ekomersów – pierwszych wyróżnień dla najlepszych produktów i usług, które przyczyniają się do rozwoju e-handlu w Polsce.

„Na Targach eHandlu byliśmy po raz pierwszy, ale już wiemy, że za rok nie może nas tam zabraknąć. Największą wartością oferowaną przez organizatorów jest możliwość bezpośredniego spotkania z potencjalnym klientem, partnerami i ekspertami z branży e-commerce. Sprzyja to wymianie doświadczeń, nabyciu inspiracji i możliwości poznania bezpośrednich potrzeb naszych klientów.”wskazuje Michał Mysiak, Business Line Manager SMARTO.

Trzecia edycja targów, odbyła się w Hali Stulecia, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, na ponad 2000 metrów kwadratowych przestrzeni wystawienniczej, w samym centrum Wrocławia. Targi eHandlu, od czasu swojej pierwszej edycji, zgromadziły ponad 200 wystawców i 3000 zwiedzających. Wszystkim zainteresowanym biznesem w sieci już teraz polecamy udział w kolejnych eventach e-commerce.