Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

SMARTO: Pakiet STARTER – 6 miesięcy za darmo!

SMARTO – dostawca nowoczesnych rozwiązań online dla startupów i małych firm, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje możliwość bezpłatnego korzystania z pełnej funkcjonalności swoich usług przez okres 6 miesięcy. Jednocześnie do stałej oferty marki dołączyła usługa CRM Online – profesjonalny system do zarządzania relacjami z klientami od firmy YourVision.

SMARTO to zintegrowany system łączący w sobie usługi telekomunikacyjne, hostingowe oraz rozwiązania odpowiedzialne za bezpieczeństwo danych (backup, antywirus), wspierające funkcjonowanie i zarządzanie biznesem. Pakiet dostarcza skalowalne i elastyczne zaplecze techniczne umożliwiające prowadzenie biznesu w sposób efektywny. W najnowszej ofercie, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, system rozbudowano o profesjonalną aplikację CRM, służącą do zarządzania relacjami z klientami. SMARTO opiera się na udostępnianiu swoich usług przez internet, w oparciu o model SaaS (Software as a Service), w związku z czym użytkownik nie ma konieczności zakupu aplikacji i instalacji ich na własnym komputerze.

„Dobrze znamy realia prowadzenia biznesu w Polsce. Zatem, aby wspomóc startupy oraz przedsiębiorstwa we wczesnej fazie rozwoju, przygotowaliśmy pakiet STARTER, na który składa się telefonia VoIP, hosting, bezpieczeństwo danych oraz CRM. A wszystko to w pełnej funkcjonalności przez 6 miesięcy za darmo. Przez ten okres, firma będzie mogła skupić się na rozwijaniu swojego biznesu i sprawdzić jego opłacalność, bez ponoszenia kosztów związanych z usługami teleinformatycznymi”. – powiedział Michał Mysiak, Business Line Manager SMARTO, Aiton Caldwell SA.

Pakiet STARTER to dla firmy wiele korzyści, a przede wszystkim spore oszczędności w początkowej fazie biznesu. Korzystanie z usług SMARTO przez pół roku za darmo do niczego nie zobowiązuje. Na koniec okresu darmowego użytkownik sam decyduje o kontynuacji współpracy ze SMARTO lub rezygnacji z usług.

„STARTER zapewnia atrakcyjne warunki do rozwoju, odpowiadając na konkretne potrzeby właścicieli firm w początkowej fazie ich działalności. To pierwsza tego typu usługa na rynku łącząca tak wiele nowoczesnych i potrzebnych rozwiązań w jeden pakiet, z jednym punktem obsługi i jedną fakturą, a dodatkowo przez pół roku za darmo.” – dodał Michał Mysiak.

W przyszłości, zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klientów, planowane jest poszerzenie oferty o inne rozwiązania wspomagające zarządzanie firmą m.in.: e-księgowość, e-prawnik, wideokonferencje. Kolejnych zmian możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.