Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Spółka Aiton Caldwell rozpoczęła proces wejścia na NewConnect

Spółka Aiton Caldwell, która na przełomie października i listopada br. planuje debiut na rynku NewConnect, przesłała Dokument Informacyjny do konsultacji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pozyskany z emisji prywatnej kapitał w wysokości 1,68 mln złotych zostanie przeznaczony m.in. na konsolidację krajowego rynku VoIP oraz ekspansję na rynki międzynarodowe.

W ramach oferty prywatnej Aiton Caldwell SA, lidera polskiego rynku hostowanych usług telekomunikacyjnych (SaaS) dla firm z sektora MSP oraz klientów indywidualnych, pozyskał kapitał w wysokości 1.680.000 zł. Całość zebranych środków zostanie przeznaczona na konsolidację krajowego rynku VoIP, ekspansję na rynki międzynarodowe oraz rozbudowę dotychczasowych kanałów sprzedaży dla nowych produktów i marek.

Oczekujemy, iż proces konsultacji Dokumentu Informacyjnego z Zarządem GPW przebiegnie sprawnie i bez najmniejszych opóźnień, dzięki czemu będziemy mogli w najbliższym czasie oficjalnie złożyć dokument wraz z wnioskiem o wprowadzenie akcji na rynek NewConnect. Dołożymy wszelkich starań, aby debiut NewConnect odbył się w październiku, według obowiązującego harmonogramu” – zapewnia Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu Aiton Caldwell S.A.