Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Top Menedżer 2010 – nominacje

Już od jedenastu lat Dziennik Bałtycki przeprowadza plebiscyt TOP MENEDŻER, którego zwieńczeniem jest wybór najlepszego menedżera Pomorza. W tym roku z szerokiej listy kandydatów wybrano dwudziestu, którzy rywalizowali o miano najlepszego. 

Do tego prestiżowego plebiscytu nominowani zostali menedżerowie, którzy wykazali się w minionym roku skutecznością w zarządzaniu firmą oraz doprowadzili do osiągnięcia przez nią dobrych wyników finansowych pomimo kryzysu gospodarczego. Dodatkowo, są oni cenieni przez pracowników i doceniani przez pomorskie środowisko biznesowe. Wśród nominowanych są dwie osoby zarządzające spółką Aiton Caldwell (FreecoNet Tlenofon SA):

  • Jan Wyrwiński – Prezes Zarządu,
  • Krzysztof Malicki – Przewodniczący Rady Nadzorczej.

Co roku kapituła, w skład której wchodzą m.in. autorytety ze świata biznesu, ekonomii i mediów, a także laureaci poprzednich edycji, decyduje o tym, komu przypadnie zaszczytny tytuł Menedżera Roku 2010. Statuetka jest tylko jedna, ale warto podkreślić, że sama obecność wśród wybranych jedynie dwudziestu osób z całego województwa pomorskiego, jest dużym wyróżnieniem dla każdego kandydata.