Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Wakacje bez roamingu, czyli nowa oferta FreecoNet dla organizacji turystycznych

Przed wyruszeniem w zagraniczną podróż, turyści muszą dopilnować szeregu istotnych spraw, które zapewnią im spokojne wakacje. Aby zagwarantować podróżującym komfort wypoczynku i swobodę komunikacji, FreecoNet przygotował aplikację mobilną, która umożliwia wykonywanie połączeń za granicą bez konieczności aktywowania kosztownego roamingu. Dzięki specjalnej ofercie FreecoNet skierowanej do firm działających w branży turystycznej, biura podróży będą mogły zaoferować swoim klientom jeszcze bardziej kompleksową usługę wypoczynkową.

Oferta turystyczna to element szerszej akcji prowadzonej przez operatora FreecoNet, której celem jest walka z roamingiem. To propozycja dla firm związanych z branżą turystyczną, czyli m.in. dla biur podróży, agencji turystycznych i portali wakacyjnych, która składa się z trzech niezależnych elementów. Pierwszym z nich jest udostępnienie darmowej aplikacji mobilnej, umożliwiającej dzwonienie z zagranicy bez roamingu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób wyjeżdżających za granicę. Wystarczy założyć konto we FreecoNet i zainstalować aplikację na swoim smartfonie, aby zapomnieć o odwiecznym problemie wysokich kosztów połączeń za granicą.

Drugim elementem oferty jest dostęp do darmowych materiałów drukowanych tzw. „Niezbędników Turysty”, które biura podróży mogą dodawać do swoich ofert. Niezbędniki to proste ulotki mieszczące się w portfelu, w których w jednym miejscu zebrane zostały wszystkie informacje potrzebne podczas podróży. Korzystając z niej, podróżnik zawsze ma pod ręką niezbędne informacje, takie jak dane ubezpieczenia, ważne telefony, informacje dotyczące waluty czy czasu lokalnego. Dodatkowo na odwrocie ulotki umieszczona została krótka instrukcja w 4 krokach jak dzwonić za granicą bez roamingu!

Ostatnim elementem oferty jest Program Partnerski z atrakcyjnym systemem prowizyjnym. FreecoNet udostępnia banery promujące dzwonienie bez roamingu, które uczestnicy programu umieszczają na własnych stronach www. Za każdego nowego klienta pozyskanego za pośrednictwem strony internetowej partnera, FreecoNet wypłaca pięcioprocentową prowizję od wartości jego wpłat. Monitorowanie nowych rejestracji oraz stanu rozliczeń we FreecoNet partnerzy mogą na bieżąco śledzić, poprzez prosty Panel Partnerski dostępny online.

„Każda osoba wyjeżdżająca za granicę zna problem roamingu – drogich połączeń telefonicznych w czasie urlopu i wysokich rachunków po powrocie z wakacji. Stało się to wręcz czymś naturalnym, co wliczamy w koszty wyjazdu. Niektórzy chcąc uniknąć wysokich rachunków po prostu rezygnują z telefonu na wakacjach, przez co są praktycznie odcięci od świata. A nie musi tak być. Nasza oferta w prosty sposób rozwiązuje problem roamingu. Celem tej akcji jest uświadomienie tego wszystkim osobom wyjeżdżającym.”mówi Paweł Gruszecki, Business Line Manager FreecoNet, Aiton Caldwell SA.

Więcej informacji na temat oferty turystycznej znajduje się na stronie: www.freeconet.pl/pl/promocje/oferta-turystyczna